Warsztaty / sesje indywidualne

 

Szkolenia otwarte

Szkolenia otwarte są dostępne dla każdego, kto ma świadomość, że tak naprawdę uczy się całe życie i chce poszerzać swoją wiedzę w wybranym zakresie. Szkolenia są prowadzone w małych grupach od kilku do kilkunastu osób, tak aby trener miał możliwość indywidualnego poznania potencjału każdego z uczestników.
W szkoleniach uczestniczą osoby z różnych firm, instytucji, które poprzez aktywny udział w ćwiczeniach mają możliwość spojrzenia na dany problem z punktu widzenia innych uczestników. Zajęcia są bardzo kreatywne i wypracowują wiele ciekawych rozwiązań.
Ze strony Uczestnika potrzebujemy chęci do zgłębiania wiedzy, zaangażowania i dobrego humoru. Resztę zapewniamy: klimatyzowaną salę, materiały biurowe do notatek, serwis kawowy i catering w przypadku szkoleń pow. 6 godz., materiały edukacyjne… Tematykę szkoleń możesz sprawdzić w harmonogramie zamieszczonym poniżej.

Prowadzimy szkolenia z zakresu:

 1. Sprzedaż
 2. Zarządzanie
 3. Czas
 4. Rekrutacja
 5. Stres
 6. Prawo pracy

 

 

Szkolenia zamknięte

Prowadzone są na zlecenie firm zewnętrznych po przeprowadzeniu badania potencjału zespołu. Program szkolenia jest projektowany z uwzględnieniem potrzeb i poziomu wiedzy uczestników oraz efektów jakie firma chce uzyskać w wyniku szkolenia. W zależności od ilości materiału do przerobienia, szkolenia mogą trwać od 1 – 3 dni, z udziałem dopasowanych trenerów i coachów.
Miejsce szkolenia dowolne w siedzibie firmy lub na zewnątrz (hotel, sala konferencyjna, wyjazdowe…). Na życzenie klienta organizujemy również szkolenia w połączeniu z imprezą integracyjną dla pracowników. Zapewniamy różne atrakcje pełne adrenaliny i kreatywności, budujące współpracę, motywację i zaangażowanie w zespole. Dla odważnych atrakcje ekstremalne.
Aby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się z nami.


 

 

Warsztaty

Są połączeniem szkolenia i zajęć warsztatowych, aktywizujących uczestników do udziału w scenkach symulowanych, grach zespołowych, pracy z telefonem i kamerą. Zajęcia odbywają się również w postaci coachinowych dyskusji moderowanych, poprzez pytania.


Uczestnicy po zakończeniu warsztatów:

 1. są zmotywowani do działania
 2. potrafią rozpoznać typy osobowości z jakimi mają do czynienia
 3. uświadamiają sobie, że poznane metody ułatwiają komunikację, sprzedaż, relacje
 4. wykorzystują tą wiedzę w celu zwiększenia swojej efektywności
 5. lepiej się komunikują, przez co łatwiej im określić i osiągnąć założony cel

 

Szkolenia oparte są o 4 fundamentalne czynniki:

 1. Power - znajdź w sobie energie, motywację do tego aby chcieć,
 2. Goal - określ cel,
 3. Action - podejmij działanie,
 4. Finish - sfinalizuj zadanie.

 

Harmonogram szkoleń i warsztatów

35-010 Rzeszów,
ul. Ks. Jałowego 10 lok 5
tel.: +48 600 067 905
NIP: 922-167-70-13
e-mail:  
website: www.e-hr.com.pl